Tourdata theaterconcert Een tip van de sluier bekend!

T O U R S C H E M A - 2017-2018 -
Hieronder een overzicht van alle tourdata voor Lennaert Nijgh "Een tip van de sluier", koop uw tickets via de theaters of www.ntk.nl

 

November 2017 
wo 22 PURMEREND De Purmaryn Try www.depurmaryn.nl
do 23 IJSSELSTEIN Fulcotheater Try .fulcotheater.nl
vr 24 BAARN De Speeldoos Baarn Try www.speeldoosbaarn.nl
di 28 HAARLEM Stadsschouwburg Premiere! www.theater-haarlem.nl

 

December 2017 
vr 1 CAPELLE A/D IJSSEL Isala www.isalatheater.nl
do 7 SNEEK Theater Sneek www.theatersneek.nl
za 9 NOORDWIJK De Muze www.demuzenoordwijk.nl
wo 13 TILBURG Theaters Tilburg (concertzaal) www.theaterstilburg.nl
do 14 ZOETERMEER Stadstheater www.stadstheater.nl
do 28 DRACHTEN De Lawei www.lawei.nl

 

Januari 2018 
do 4 WINSCHOTEN De Klinker www.indeklinker.nl
vr 5 RIJSWIJK De Rijswijkse Schouwburg www.rijswijkseschouwburg.nl
za 6 BARENDRECHT Het Kruispunt www.theaterhetkruispunt.nl
zo 7 ROTTERDAM Oude Luxor Theater www.luxortheater.nl
wo 10 HOOFDDORP De Meerse www.demeerse.nl
vr 12 KAMPEN Stadsgehoorzaal www.stadsgehoorzaalkampen.nl
za 13 APELDOORN Schouwburg Orpheus www.orpheus.nl
vr 19 LEEUWARDEN De Harmonie www.harmonie.nl
za 20 BEVERWIJK Kennemer Theater www.kennemertheater.nl
di 23 DEN HAAG Koninklijke Schouwburg www.ks.nl
wo 24 ALPHEN A/D RIJN Castellum www.theatercastellum.nl
vr 26 <nat. theaterweekend> plaats mag nog niet genoemd 
za 27 <nat. theaterweekend> plaats mag nog niet genoemd 
wo 31 GOUDA De Goudse Schouwburg www.goudseschouwburg.nl

 

Februari 2018 
do 1 STEENWIJK De Meenthe www.demeenthe.nl
vr 2 ZWOLLE Schouwburg Odeon www.zwolsetheaters.nl
za 3 BUSSUM Spant! www.spant.org
wo 7 EINDHOVEN Parktheater www.parktheater.nl
vr 9 UTRECHT Stadsschouwburg www.stadsschouwburg-utrecht.nl
wo 14 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl
do 15 DOETINCHEM Amphion www.amphion.nl
vr 16 ZAANDAM Zaantheater www.zaantheater.nl
za 17 ALMELO Theaterhotel Almelo www.theaterhotel.nl
di 20 AMSTERDAM De Kleine Komedie www.dekleinekomedie.nl
vr 23 IJMUIDEN Stadsschouwburg www.stadsschouwburgvelsen.nl
za 24 ASSEN De Bonte Wever www.debontewever.nl

 

Maart 2018 
do 1 OSS Theater De Lievekamp www.lievekamp.nl
vr 2 VLISSINGEN CineCity XL www.cinecity.nl
za 3 ALKMAAR TAQA De Vest www.theaterdevest.nl
vr 9 VEENENDAAL De Basiliek www.basiliekveenendaal.nl 
za 10 LEIDEN Leidse Schouwburg www.leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl
vr 16 HAARLEM Stadsschouwburg www.theater-haarlem.nl

 

Wijzigingen voorbehouden.
Try=tryout